12 квітня 2024
1146

 ���� Для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) під час створення персонального кабінету абітурієнти мають змогу скористатися мобільним застосунком Дія для автоматичного заповнення паспортних даних - для цього необхідно мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії.

���� Як повідомляє МОН України, реєстрація для участі в НМТ розпочинається зі створення персонального кабінету за допомоги сервісу  «Реєстрація для участі в НМТ». Відтепер вступники можуть створити персональний кабінет швидше і зручніше за допомогою Дії, надіславши копію цифрового паспорта через Дію — так персональні дані, необхідні для реєстрації (паспорт та картка платника податків), будуть завантажені до сервісу реєстрації автоматично.

✏️ Для цього необхідно:
1️⃣ Зайшовши на сторінку сервісу «Реєстрація для участі в НМТ» та ознайомившись із запропонованим документами, потрібно натиснути на кнопку «Розпочати реєстрацію».
2️⃣ Обрати опцію «Створити за допомогою Дії».
3️⃣ Натиснути на QR-код або відсканувати його камерою смартфона, на якому встановлена Дія, та підтвердити відправлення копії паспорта Дія.Підписом.
4️⃣ У сервісі реєстрації заповнити коротку стандартну форму.
���� Крім того, тепер для входу в персональний кабінет можна використовувати Дія.Підпис. Для цього необхідно перейти на сторінку персонального кабінету, обрати варіант «Вхід за допомогою застосунку Дія», натиснути на QR-код або сканувати його камерою смартфона, на якому є Дія та пройти перевірку за фото.
❕ Нагадуємо, що реєстрація для участі НМТ розпочалася 14 березня 2024 року і триватиме до 11 квітня включно.


Повернутись до календаря подій
Ще анонсовані події
Відвідай пленарне засідання!
Станьте свідком роботи парламенту крaїни — подайте заяву на відвідання пленарного засідання онлайн!
Подати заявку Правила перебування