До річниці прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права дитини та 30-річчя ратифікації документу Верховною Радою України, Освітній центр Верховної Ради України оголошує онлайн-конкурс есе «Мій парламент за права дитини» за ініціативи підкомітету у справах сім’ї та дітей Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Усі охочі віком від 6 до 18 років можуть взяти участь у конкурсі та поділитися тим, яким чином їх права реалізуються у повсякденному житті.

Для того, щоб стати учасником конкурсу, необхідно виконати наступні умови:

1. Особисто написати есе українською мовою, яке має обов’язково розпочинатися зі слів: «Я маю право/ у мене є право» (обсяг до 1500 символів).

2. Опублікувати есе на сторінці у Facebook. Для наймолодших учасників або, у разі, якщо в учасника(-ці) немає особистої сторінки у Facebook, дозволяється публікація есе на сторінці одного з батьків АБО на офіційній Facebook-сторінці навчального закладу/вчителя дитини.

3. В описі до листа вказати своє прізвище, ім’я, вік та назву закладу, де навчається учасник.

4. Обов’язково позначити сторінку Освітнього центру через «@»: @Освітній Центр Верховної Ради України та сторінку комітету @Комітет гуманітарної та інформаційної політики

5. До опису додати хештеги: #мійпарламентзаправадитини #освітнійцентр

 

 

За найкращі роботи учасники отримають пам’ятні подарунки – набори книжок.

Конкурс триває із 1 до 15 листопада (включно). Переможців конкурсу 22 листопада особисто оголосить народний депутат України, голова підкомітету у справах сім’ї та дітей Тетяна Скрипка у форматі відео-конференції.


Повернутись до списку публікацій

Версія для друку