Як зареєструватися на додаткову сесію НМТ

Освітній Центр Верховної Ради України
08 червня 2023, 15:18


Зареєструватися на додаткову сесію можна в уже створеному персональному кабінеті. Для цього не потрібно створювати новий кабінет.

На сайті УЦОЯО  https://testportal.gov.ua/ повідомили: «Для реєстрації вам достатньо зайти до персонального кабінету й доопрацювати в ньому надані вами раніше реєстраційну інформацію та/або копії документів», — зазначають там.

Навіть більше: створювати новий кабінет не рекомендують. Через те, що система блокує дублікати особистих сторінок, аби забезпечити рівність учасників під час процесу.

В УЦОЯО нагадують: подавати заяву або всі документи заново не потрібно. Необхідно надіслати копії тих документів, через які відбулася відмова у реєстрації на основну сесію.

Тим, хто помилково створив новий персональний кабінет та пройшов у ньому всі кроки реєстрації або не зміг продовжити реєстрації через відсутність підтвердних документів, адже є особою, якій відмовлено, рекомендують звернутися до УЦОЯО, який здійснював обробку реєстраційних документів, для отримання інструкції щодо подальших дій.