
Щороку четвертої суботи листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років і масових штучних голодів 1921 – 1923 і 1946 –1947 років.
Цього дня українці, як тільки звечоріє, запалюють у вікнах свічки – на згадку про мільйони життів невинних людей, яких забрав геноцид, що став національною трагедією для українського народу.
Світла пам’ять.
Ще за розділом
“Новини”
22 червня 2026 10:15
12 червня 2026 14:31
10 червня 2026 12:09
04 червня 2026 09:30
23 травня 2026 10:15
21 травня 2026 10:30
15 травня 2026 15:45
15 травня 2026 13:15
12 травня 2026 17:29
09 травня 2026 09:15