Освітній Центр
Верховної Ради України
Верховна Рада України
Діяльність
Формати роботи
Онлайн-курси
Досягнення
Новини
Анонси подій
Новини
Інформація
Як потрапити до ОЦ?
Контакти
Контактна інформація
Рубрика "Ваші запитання"
Зворотний зв’язок
Інформаційні матеріали
Інформаційно-просвітницькі матеріали Освітнього Центру
Gov.ua
Державні сайти України
Державні сайти України
Верховна Рада України
Президент України
Кабінет Міністрів України
Конституційний суд України
Рада національної безпеки і оборони України
Центральні та місцеві органи виконавчої влади
Електронні сервіси
Електронні петиції
Громадське обговорення законопроектів
Електронний кабінет громадянина
Головна
Текстові публікації
Новини
Просвітницький захід до Міжнародного дня захисту дітей
Освітній Центр Верховної Ради України
Опубліковано 04 червня 2024, о 11:20
3 червня відбувся парламентсько-просвітницький захід «Ми – законотворці!» до Дня захисту дітей. Організаторами стали Освітній центр Верховної Ради України, Програма USAID «RADA: The Next Generation» та ГО «Агенція розвитку освітньої політики».
У заході взяли участь учні 7 – 11 класів шкіл Бучі, Ірпеня, Луб'янки, Києва та Мелітополя – учасники всеукраїнської симуляційної гри «Ми – законотворці» зі своїми вчителями-координаторами.
Також до уроку долучилися народні депутати України Олександр Горенюк, Іван Крулько та Роман Грищук.
Під час урочистого відкриття заходу очільниця Освітнього центру Верховної Ради України Олена Костинюк переказала учасникам не лише привітання, а й слова щирого захоплення активною участю молоді в заходах парламентської просвіти від Віцеспікерки Парламенту Олени Кондратюк – адже дуже важливо, аби школярі уже зараз розуміли, як функціонує держава та український Парламент, бо саме молодь – майбутнє нашої країни.
Учасники гри «Ми – законотворці» розповіли про свою законотворчу роботу, а народні депутати прокоментували їхні здобутки та дали юним законотворцям багато порад та рекомендацій, які, безсумнівно, стануть в нагоді не лише в повсякденному житті, а й в подальшій професійній діяльності – адже більшість учасників на питання про те, чи планують вони повʼязати своє життя із політикою, твердо відповіли «Так!».
Народний депутат Роман Грищук у своєму зверненні до учнів підкреслив, що мета усіх народних обранців – робити їхнє дитинство кращим, бо ж зберегти українських дітей, зберегти дітей українцями – це найважливіше.
Після Q&A-сесії фахівці Освітнього центру Верховної Ради України провели для дітей міні-лекцію про те, як працює Парламент, а продемонструвати свої знання школярі мали змогу під час парламентської вікторини, переможниця якої отримала спеціальний приз від ОЦ та USAID.
На завершення ж заходу для юних законотворців було проведено моделювання засідання Комітетів Верховної Ради України, під час якого вони на власному досвіді відчули себе справжніми депутатами, розробляючи власні законопроєкти, представляючи їх колегам – а потім і визначаючи переможця шляхом відкритого голосування!
Впевнені: для всіх учасників моделювання найголовнішою винагородою став урок про те, що головне – мати команду, на яку завжди можеш розраховувати і яка завжди тебе підтримає!
Поділитись
Tweet
Повернутись до списку публікацій
Версія для друку
Ще за розділом
“Новини”
20 липня 2024 11:00
Освітній центр Верховної Ради України відзначив 5-ту річницю своєї діяльності
16 липня 2024 09:15
Ухвалення Декларації про державний суверенітет України
15 липня 2024 09:15
День Української Державності
09 липня 2024 16:15
"Майстерні демократії" - бути!
02 липня 2024 15:02
Освітній центр запрошує на парламентські офлайн-уроки восени!
30 червня 2024 12:45
Міжнародний день ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ
28 червня 2024 16:15
Спеціальний парламентсько-просвітницький захід до Дня Конституції України
10 червня 2024 11:36
Просвітницький урок за участі народного депутата України Валерія Зуба
07 червня 2024 11:31
"Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці"
04 червня 2024 11:20
Просвітницький захід до Міжнародного дня захисту дітей
Переглянути ще