Освітній Центр Верховної Ради України Опубліковано 18 травня 2022, о 09:15
Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Роман Грищук звернувся з промовою до учасників експертного круглого столу з нагоди 32-річчя українського парламентаризму на тему: «Громадянська парламентська просвіта в умовах війни: зміст, форми, технології».
У своєму виступі Роман Грищук зазначив: «Ми не маємо звужувати парламентську просвіту лише до просвіти дітей. Вона має охоплювати все населення України. Також парламентська просвіта може виконувати функцію щодо підвищення довіри до державних інституцій серед громадян. У нових умовах, які обмежують безпосереднє відвідування Верховної Ради, як це було раніше, ми маємо зосередитися на онлайн-навчанні. Необхідно розширити парламентську просвіту до громадянської освіти та охопити усе населення. Також необхідно подумати над можливостями офлайн-спілкування, враховуюючи всі ті виклики, які постають перед нами і зважаючи на можливості, що в нас є».
Переглянути повний запис заходу можна на FB-сторінці Освітнього центру: https://www.facebook.com/educationcenterofVRU
Версія для друку