Конкурсна комісія Всеукраїнського онлайн-конкурсу відеоробіт на тему: «Незалежність моєї країни», який провів Освітній центр Верховної Ради у співпраці з Міжнародним дитячим центром «Артек», за результатами відкритого оцінювання та голосування визначила переможців. 

Ними стали:

1. Алевтина Волкова, м. Одеса,

2. Аліса Жиліч, Волинська область,

3. Арсен Зубач, Закарпатська область,

4. Мікаель Ващонок, м. Київ,

5. Олефір Катерина, Рівненська область,

6. Іван Купін, м. Харків,

7. Дарина Чиріна, Донецька область,

8. Мар’яна Щерба, Київська область,

9. Роман Уришев, Херсонська область,

10. Марк Уришев, Херсонська область.

Переможців конкурсу запрошено стати учасниками урочистих заходів з відзначення 30-річчя незалежності України, що відбудуться у Верховній Раді України.

Про конкурс і його результати у прямому ефірі телеканалу «РАДА» розповіли провідний консультант Освітнього центру Верховної Ради Дар’я Чупіс і заступник генерального директора з виховної роботи Міжнародного дитячого центру «Артек» Сергій Коник.

«На конкурс надійшли роботи з різних куточків України, зокрема зі східних, західних, центральних регіонів. Конкурсна комісія перевірила чи відповідають відео усім вимогам. У результаті - обрала 10 переможців, які приїдуть до Верховної Ради та будуть вносити прапор Верховної Ради. Це буде унікальна подія, адже діти зможуть стати частиною творення новітньої історії України», - зазначила Дар’я Чупіс.

За словами Сергія Коника, роботи представлені на конкурс надзвичайно креативні та мають важливий символізм, тому конкурсній комісії було складно визначити переможців.

«Подібні конкурси мають стати традицією, адже сприяють вихованню патріотизму у дітей та активної громадянської позиції », - додав Сергій Коник. Він зазначив, що діти-переможці також зможуть відвідати МДЦ «Артек».

24 серпня 2021 року під час урочистого засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України десятеро переможців конкурсу та десятеро дітей із населених пунктів, розташованих поблизу лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, внесуть Прапор Незалежності України до залу пленарних засідань Верховної Ради України, як це зробили народні депутати України першого демократичного скликання 24 серпня 1991 року.

Для учасників урочистих заходів підготовлено оглядову екскурсію будинком Верховної Ради України, а в Освітньому центрі Верховної Ради України – урок з історії українського парламентаризму.

Вітаємо переможців!

За повідомленням Інформаційного Управління Апарату Верховної Ради України - https://www.rada.gov.ua/news/Novyny/213057.html

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку