З метою популяризації парламентської просвіти серед дітей та молоді, підвищення рівня обізнаності школярами новітньої історії української незалежності та з нагоди 30-ої річниці Дня Незалежності України, Освітній центр Верховної Ради України у співпраці з міжнародним дитячим центром "Артек" проводить онлайн-конкурс відео-робіт на тему: "Незалежність моєї країни". 
Діти віком від 9 до 12 років матимуть змогу позмагатися за право внести Прапор України до будинку парламенту 24 серпня у день 30-ої річниці Незалежності України. У 1991 році цей Прапор до будинку вносили народні депутати першого скликання.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити Google-форму (https://bit.ly/3zy83JN) та прикріпити до неї відео-роботу, яка розкриває тему "Незалежність моєї країни".
Особливістю є те, що учасники можуть у довільній формі та за допомогою будь-яких допоміжних матеріалів виразити свою думку.

Обов'язкові вимоги:
- на відео має бути присутній учасник, що бере участь у конкурсі;
- загальна тривалість відео має бути до 60 секунд, а розмір - не перевищувати 200 МБ;
- формат зйомки – горизонтальний, мова – українська;
-  відео має бути знято при денному чи студійному світлі;
- аудіо супровід має бути чітким, без шумових перешкод.

Прийом конкурсних робіт триватиме до 9 серпня, 18:00. Переможців визначить спеціально створена конкурсна комісія, результати буде оголошено 16 серпня на фб-сторінці Освітнього центру Верховної Ради України (https://www.facebook.com/educationcenterofVRU/).
Повернутись до списку публікацій

Версія для друку